Úvod Aktuality

Vážení obchodní přátelé, kolegové,

dovolte, abych Vás informoval, že počátkem tohoto roku došlo ke změnám ve vedení společnosti Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s.

Dosavadní ředitel Jiří Valdhans ukončil po 20 úspěšných letech své působení ve funkci ředitele. Během svého působení dovedl společnost mezi významné firmy ve svém oboru. Ve firmě bude nadále působit v představenstvu společnosti a věnovat se především řešení strategických projektů. 

Novým ředitelem společnosti byl jmenován Jan Cihlář, který doposud řídil divizi 02 zaměřenou na projektování. Své dosavadní zkušenosti z vrcholových pozic managementu využije pro další rozvoj firmy. Oběma kolegům přejeme hodně pracovních úspěchů v jejich nových pozicích.

Současně došlo k rozdělení divize 02 na dvě samostatné divize 02 a 06, přičemž ředitelem divize 02 zaměřené na projektování v oblasti vodárenství a čistírenství byl jmenován Rostislav Kasal a ředitelem divize 06 zaměřené na projektování v oblasti vodních toků a nádrží a vodohospodářské koncepce byl jmenován Pavel Menhard.                                                                                                          

 

Ing. Jan Plechatý

předseda představenstva

OHMS certifikace - ČSN ISO 45001 QMS certifikace - ČSN EN ISO 9001 EMS certifikace - ČSN EN ISO 14001


Hledá se BIM koordinátor,
více informací o nabízení pozici naleznete
v sekci Kariéra nebo na našem firemním profilu na LinkedIN.