[tisk]

O SPOLEČNOSTI

AKTUALITY

40. VODOHOSPODÁŘSKÉ SPORTOVNÍ HRY

 

Jubilejní 40. ročník Vodohospodářských sportovních her nás letos zavedl na místo někdejší česko-moravské zemské hranice – do Jihlavy. Nejedná se o žádné univerzitní město, jak bývá zvykem, nicméně ubytování v Domově mládeže je na vysoké úrovni. Sportoviště byla rozeseta na více místech, ale pořadatel – Vodárenská akciová společnost, a. s., využila Jihlavské sportovní možnosti naplno. Dlouhodobě suché a slunečné (až moc) počasí drželo s námi.

 

Letos jsme opět byli vidět, a to nejen díky podaným výkonům, ale především díky novým dresům. Snaha přiblížit se firemní barvě se povedla a všimli si toho i fotografové, no posuďte sami, jak nám to sluší.

 

Jeli jsme v počtu 23 sportovců, což je polovina maximálního počtu účastníků, ale stále je to cca 20 % z celkového počtu zaměstnanců. Od loňského roku bohužel nepřibylo do firmy šest volejbalistek ani dva tenisti, takže tyto sporty zůstávají neobsazené. Přesto jsme pronikli do poloviny výsledkové listiny a vyrovnali se velkým vodohospodářským podnikům.

 

Nejlepší výkon předvedli, již tradičně, pánové duatlonisti. Ve volném čase to jsou triatlonisti, ne nadarmo se říká, že sportovci jsou nejlepší zaměstnanci. A takových tu máme na další duatlonový tým! Dámy duatlonistky letos trochu bojovaly se zdravím, čímž daly šanci ostatním ženám, ale s 6. příčkou jsou spokojené. Volejbalisti v čele s ženskou energií opět bojovali o přední příčky a skončili 5. Stolní tenistky a tenisti, i fotbalisti si letos připisují jen mini zlato v podobě výhry dolního pavouka.

 

Celkové 8. místo je stejně zasloužené, jako loni. Už se těšíme příští rok do Ostravy!

česká verze
Česká verze
(c) Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s.
Nábřežní 4, 150 56 Praha 5 - Smíchov, Tel.: 257 110 111, Fax: 257 322 121,
E-mail: vrv@vrv.cz, Registrace v obchodním rejstříku vedeném Městským
soudem v Praze, oddíl B, složka 1930