Kariéra Seznamte se

Úvodní slovo Lucky, naší HR Specialistky

 

PROČ MÉ PROFESNÍ SRDCE BIJE PRO VRV a.s.?

Mám to štěstí, že má práce je mým koníčkem. Do náboru dávám srdce a věnuji se mu s maximální péčí a nadšením. Ke každému novému kandidátovi přistupuji individuálně. Ráda poskytnu každému radu, pomoc a stanu se jakýmsi průvodcem při náboru i po případném nástupu. 

Ve VRV, a.s. se pohybuji již nějaký ten čas. Čeho si na naší společnosti cením nejvíce? Že mezi sebou máme přátelské vztahy, i když je nás ve firmě přes 160. Jako matka malé dcery si také vážím ochoty firmy vyjít svým lidem vstříc z hlediska flexibility pracovních úvazků. Cítím na každém kroku, že mí kolegové jsou opravdoví profíci a lídři ve své oblasti působení. Pozitivně ve mně taktéž rezonuje fakt, že jsme ryze česká společnost s dnes již více než stotřicetiletou historií. Ačkoliv máme všichni práce až nad hlavu, bereme na sebe ohledy, umíme se podržet a když už se něco pokazí, ostatní Vás uklidní, že „to se stane každému a nejvíc to štve stejně jen tebe“. 

 

JAK U NÁS PROBÍHÁ NÁBOR?

 

Krok č. 1 

  • Naše náborářka Lucie konzultuje pozici s ředitelem divize. Nadefinují spolu požadavky, kritéria, vysvětlí si pracovní náplň. Posléze se vyladí inzerát a ten se zveřejní. 

Krok č.2

  • Došlé reakce třídí náborářka. Ty, které odpovídají kritériím, přeposílá k vyjádření ředitelům divizí a seniorním kolegům zapojeným do náboru

Krok č. 3 

  • U zajímavých kandidátů probíhá tzv. telefonický prescreening (minipohovor po telefonu). Netřeba se ho obávat, probíhá v uvolněné a příjemné atmosféře. 

Krok č. 4

  • Pokud až posud vše klapne, naplánuje se pohovor. Na něm se setkáte s ředitelem divize a s některými ze členů jeho týmu. Řeší se již odborné znalosti, dovednosti, praxe….

Krok č. 5

  • Kdo se dostane až sem bez ztráty kytičky, dostává pracovní nabídku a stává se naším novým kolegou/kolegyní. 

 

 

 

OHMS certifikace - ČSN ISO 45001 QMS certifikace - ČSN EN ISO 9001 EMS certifikace - ČSN EN ISO 14001