Konference Vodní Toky se uskuteční 21. - 22. listopadu 2023. Nově bude probíhat v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové.

Kariéra Seznamte se

Úvodní slovo Lucky, naší HR Specialistky

 

PROČ MÉ PROFESNÍ SRDCE BIJE PRO VRV a.s.?

Mám to štěstí, že má práce je mým koníčkem. Do náboru dávám srdce a věnuji se mu s maximální péčí a nadšením. Ke každému novému kandidátovi přistupuji individuálně. Ráda poskytnu každému radu, pomoc a stanu se jakýmsi průvodcem při náboru i po případném nástupu. 

Ve VRV, a.s. se pohybuji již nějaký ten čas. Čeho si na naší společnosti cením nejvíce? Že mezi sebou máme přátelské vztahy, i když je nás ve firmě přes 160. Jako matka malé dcery si také vážím ochoty firmy vyjít svým lidem vstříc z hlediska flexibility pracovních úvazků. Cítím na každém kroku, že mí kolegové jsou opravdoví profíci a lídři ve své oblasti působení. Pozitivně ve mně taktéž rezonuje fakt, že jsme ryze česká společnost s dnes již více než stotřicetiletou historií. Ačkoliv máme všichni práce až nad hlavu, bereme na sebe ohledy, umíme se podržet a když už se něco pokazí, ostatní Vás uklidní, že „to se stane každému a nejvíc to štve stejně jen tebe“. 

 

JAK U NÁS PROBÍHÁ NÁBOR?

 

Krok č. 1 

  • Naše náborářka Lucie konzultuje pozici s ředitelem divize. Nadefinují spolu požadavky, kritéria, vysvětlí si pracovní náplň. Posléze se vyladí inzerát a ten se zveřejní. 

Krok č.2

  • Došlé reakce třídí náborářka. Ty, které odpovídají kritériím, přeposílá k vyjádření ředitelům divizí a seniorním kolegům zapojeným do náboru

Krok č. 3 

  • U zajímavých kandidátů probíhá tzv. telefonický prescreening (minipohovor po telefonu). Netřeba se ho obávat, probíhá v uvolněné a příjemné atmosféře. 

Krok č. 4

  • Pokud až posud vše klapne, naplánuje se pohovor. Na něm se setkáte s ředitelem divize a s některými ze členů jeho týmu. Řeší se již odborné znalosti, dovednosti, praxe….

Krok č. 5

  • Kdo se dostane až sem bez ztráty kytičky, dostává pracovní nabídku a stává se naším novým kolegou/kolegyní. 

 

 

 

OHMS certifikace - ČSN ISO 45001 QMS certifikace - ČSN EN ISO 9001 EMS certifikace - ČSN EN ISO 14001